• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://plus.google.com/
  • https://twitter.com/
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
MARİF EMLAK
CANLI DESTEK

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz,
 

Ticari hayatta 20 yılını kutlayan alpsan iç ve dış tic içinde bulunduğu sektördeki konumunu daha da güçlendirmek ve bu başarı serüvenini sürekli kılma adına her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla yoluna devam etmektedir. Hedeflerimize ulaşabilmek için hizmet kalitemizi daha da arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini kurumumuz için vazgeçilmez gören bir anlayışla geleceğimizi planlıyoruz.

Her şeyin değiştiği ve geliştiği yepyeni bir dünyada yaşıyoruz. “Dijital Çağ” olarak da adlandırılan bu yeni dönemde;

alpsan iç ve dış tic. olarak, iletişim mecralarımızı çeşitlendirilmesine, zenginleştirilmesine ayrı bir önem veriyoruz. Bu kapsamda kurumsal web sitemizin, daha kaliteli hizmet verebilme amacı güden yeni yüzüyle sizlerle birlikteyiz.

Küresel bir köy halini alan günümüz dünyasında iş yapma biçimlerimiz dramatik biçimde değişiyor, birçok kavram yeniden tanımlanıyor. Baş döndürücü bu gelişmeler neticesinde, yeni dünyaya ayak uydurabilen işletmeler varlıklarını devam ettirirken, değişime direnen ve kendini yenileyemeyen birçok firmanın her geçen gün kaybederek ticari hayattan çekildiklerini müşahede etmekteyiz. İçinde bulunduğu sektörün mihenk taşı olan alpsan iç ve dış tic, kalite eksenli değişim programıyla yeni iş trendlerine uygun adımlar atarak, bu konuda da öncü olma rolünü üstlenmiştir.

Rekabetin küreselleştiği günümüz dünyasında firmalar arasındaki ticari ilişkilerin boyutları da hızla değişmektedir. Ticari partnerlerin birlikte hareket edebilme ve birbirlerini anlayabilme yetenekleri, pazardaki rekabetin ve bir adım öne geçmenin en önemli belirleyicisi konumuna gelmektedir.

“Kaliteli ürün - rasyonel fiyat – maksimum hizmet politikası”, Nalburiye ve Hırdavat sektörü için artık vazgeçilmez ve birbirinden ayrılmaz bir üçlü halini almıştır. Bizler; her zaman olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de, mal ve hizmetlerimizi satın alan siz değerli müşterilerimizi bir iş ve çözüm ortağımız olarak görmek istiyoruz. Yüzyıla yaklaşan tarihiyle, tüm Türkiye coğrafyasında ticaretin yanında; müşterileriyle sevgi, dostluk ve kardeşlik köprüleri tesis etmiş olan alpsan iç ve dış tic.  bu geleneğini sürdürme kararlılığındayız.

Ülkemizdeki siyasi ve ekonomik istikrarın devamı özellikle içinde bulunduğumuz sektör için hayati bir öneme sahiptir. Bu istikrar sürecinin meyvelerini hep birlikte sizlerle beraber toplama arzusundayız. Birlikte başarının anahtarının, bilgi ve tecrübelerimizi karşılıklı paylaşmaktan geçtiğine inanıyoruz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerinin Kurumumuz için değerini biliyor ve katkılarınızdan dolayı ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu bilgi ve tecrübe paylaşımı sayesindedir ki, artık bizler; müşterilerimize, sizlere çok daha yakınız,alpsan iç v dış tic. Reis Shop portal projesiyle günün 24 saati birlikteyiz. Sektörümüzün geleceği açısından; fiyat odaklı değil, hizmet ve iletişim odaklı yaklaşımların geleceğimizi şekillendireceğine olan inancımız, bu çalışmalarımızda bizlere ışık tutmaktadır.

Her zaman, her konuda görüş ve önerilerinizin, gelişimimiz için son derece önemli olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Çözüm odaklı yaklaşım ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, alpsan iç ve dış tic. en önemli kurumsal değerleridir. Sahip olduğumuz kurumsal birikime ulaşmamıza katkısı olan siz değerli iş ortaklarımıza, müşterilerimize, servislerimize firmam ve şahsımız adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Yeni başarılara hep birlikte ulaşmak dileğiyle…

sitemiz capatoprak.com toprak delme makinalarında yoğunluk uzmanlık göztermektedir. sitemizden en çok satanlar arasında toprak delme motorlarıdır.markalar arsında olemac, sera, rother ,k-pax, max-extra, murcell, auger, dolmar, sthil, kawasaki, kaan, orac, secho, federal power, ama garden dir. 

toprak delme makinaları, toprak delme burguları, toprak delme motoru, en ucuz toprak burgu  makinaları, ağaç dikme, fidan dikme, kazık çakma, buz delme, peyzaj ekipmanları, toprak kazma, toprak delme, 8 cm burgu, 10 cm burgu, 15 cm burgu, 20 cm burgu, 25 cm burgu, 30 cm burgu, çelik burgu, en ucuz burgu, toprak burgu makinaları fiyatları, yağmur  çapa makinaları, yağmur yet 320, yağmur yet 300, yağmur yet 510, yağmur lombardini motor 

 

ÇAPA MAKİNASI

Bitkilerin yetişebilmesi için uygun ve verimli toprak olması gerekmektedir. Toprağı uygun hale getirmenin aşamalarından biri de çapalama eylemidir. Yabani ve yabancı otları ortadan kaldırmak, toprağı havalandırmak ve uygun hale getirmek için çapalama yapılmalıdır. Çapalamanın diğer bir faydası da, topraktaki suyun buharlaşmasını önlemesi, böylelikle gereksiz su kaybının önüne geçmesidir. Çapalama, çapa (elle) ya da çapa makinaları ile yapılmaktadır. Hobi olarak bahçelerde yetiştirilen bitki ve çiçekler için, özellikle bahçe küçük ise çapa makinalarına gerek yoktur. Tarım alanında tarlalarda bitki, meyve sebze yetiştiriciliği yapanlar için çapa makinaları zaman ve iş gücü tasarrufu sağlamaktadır. Şöyle de denebilir: Eskiden ‘alın teri’ ile uzun zaman ve çaba harcayarak yapılan çapalamanın yerini, artıkçapa makinaları almıştır! Çapa makinaları, özellikle ülkemizde çokça yetişen şeker pancarı, domates gibi geniş alanlara geniş aralıklarla dikilen bitkilerin yetiştirilmesinde sıkça kullanılmaktadır.  Çapa makinası tarım işinde ulaşanların işini kolaylaştırmakta, ekonomik tasarruf sağlamakta ve zaman kazandırmaktadır. İnsan gücüne dayalı çapalama günümüzde hem yavaş kalmıştır hem de ekonomikliğini yitirmiştir. İnsan gücünün yetmediği bazı noktalarda da, çapa makinası daha avantajlıdır. Örneğin insanın yaptığı çapalama ile toprağın en dibine kadar inmek mümkün olmamakta, yabancı otlar hızlıca yetişmesini sürdürmektedir. Bu da tekrar tekrar aynı işi yapmak, kısaca zaman ve verim kaybı demektir. Çapa makinaları sayesinde toprak daha hızlı bir şekilde hazır hale gelmektedir. Çapa makinalarının çeşitleri vardır. Benzinli çapa makinası, dizel çapa makinası ve elektrikli çapa makinası. Tarlanın büyüklüğüne, meyve bahçesine, sebze bahçesine, ağaçlı bir alana göre tercih yapılmalıdır. Tabii bu seçimi yaparken bütçe de rol oynamaktadır. Mesela oldukça büyük bir arazi de kullanılacak bir çapa makinasına ihtiyacımız varsa dizel motoru olan bir tane tercih edilmelidir. Böylelikle yakıt tasarrufu da sağlanmış olur. Yetiştirdiğimiz meyve, sebze kısaca bitkinin türüne göre, çapanın geniş ya da dar olmasına da dikkat edilmelidir. Çapalama ne zaman yapılmalıdır? Her bitki, meyve sebze yetiştiriliciliğinde farklılık göstermekle birlikte yabani ve yabancı otlar görülmeye başlandığı zaman çapalamaya başlanmalıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam91
Toplam Ziyaret443049
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.90123.9168
Euro4.80694.8261
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 19° 7°
Saat
HEPSİ BURADA
Toprak Delme Makinaları
Sahibinden.com.
Haberler
Namaz Vakitleri
MNG KARGO TAKİP
Gönderi Sorgulama

Fatura seri ve no ile aramak için A000001 şeklinde giriş yapınız. Gönderi takip numarası için 000000000001 şeklinde giriş yapınız.

AFYON ÖZGÜL TERMAL REZARVASYON